European Sales Manager (French Speaker)

ERS|Defines positive change

31-271 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, firmy specjalizującej się w tworzeniu wyjątkowych systemów oświetleniowych poszukujemy osoby, która obejmie opiekę nad klientami z rynków niemieckojęzycznych. W związku z rozwojem firmy a tym samym działu handlowego, poszukujemy osoby na stanowisko:

European Sales Manager
miejsce pracy: Kraków

Obowiązki:
Pozyskiwanie nowych klientów i budowanie z nimi długofalowych relacji biznesowych;
Przygotowywanie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby klienta;
Utrzymywanie kontaktu telefonicznego z partnerami handlowymi;
Aktywny wkład w tworzenie dobrego wizerunku firmy na rynkach zagranicznych;
Budowanie trwałej dystrybucji oraz realizacja założonych planów sprzedażowych;
Budowanie bazy klientów w oparciu o moduł CRM;
Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów.

Klient oferuje:
Umowę o pracę na pełen etat;
Wynagrodzenie + atrakcyjny premie;
Narzędzia pracy: laptop, telefon;
Udział w szkoleniach i targach zagranicznych;
Pracę w młodym i dynamicznym zespole.

Wymagania

Bardzo dobra znajomość w mowie i piśmie j. francuskiego - warunek konieczny;
Bardzo dobra znajomość w mowie i piśmie języka angielskiego;
Komunikatywność, samodzielność i umiejętność organizacji pracy;
Łatwość w nawiązywaniu kontaktów i prowadzeniu rozmów telefonicznych;
Doświadczenie zawodowe w sprzedaży;
Wykształcenie min. średnie (najlepiej o profilu technicznym);
Dobra znajomość obsługi komputera;
Prawo jazdy kat. B oraz gotowość do zagranicznych wyjazdów służbowych.

Prezentacja firmy

ERS| Defines positive change, agencja doradztwa personalnego nale... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Kadra zarządzająca