European Driver - Kierowca kat. B

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:

  • Odbywanie tras samochodem najwyżej klasy na terenie Europy
  • Odbieranie i dostarczanie towarów medycznych do klientów
  • Dbanie o czynności administracyjne związane z dostawami
  • Kontakt z działem obsługi klienta w Wielkiej Brytanii w kwestii planowania tras
  • Reprezentowanie firmy podczas kontaktu z Klientem
  • Raportowanie potrzeb związanych z utrzymaniem pojazdu

Oczekiwania:

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • Doświadczenie jako kierowca na trasach międzynarodowych
  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy z Klientem
  • Chęć pracy w systemie 3-4 tygodnie poza domem (następnie 4-5 dni w domu)

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie międzynarodowej
  • ’Ty decydujesz ile zarabiasz’
  • Premie roczne
  • Samochód najwyższej klasy
  • Pracę na terenie całej Europy
  • Pracę w systemie - 3-4 tygodnie w trasie, 4-5 dni w domu

Praca na terenie całej Europy.
Oferta dotyczy pracy stałej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials