Sii Sp. z o.o.

ETL Developer

Miejsce pracy: Warszawa

Zatrudniając ponad 2500 inżynierów, Sii jest liderem wśród dostawców usług IT i inżynierii. Zatrudniamy ludzi z pasją i pracujemy dla najlepszych!

Aktualnie poszukujemy:

Miasto: Warszawa
160729-988D8
Zadania

  • Projektowanie oraz rozwój hurtowni danych w projekcie
  • Analiza potrzeb technicznych, projektowanie, tworzenie dokumentacji
  • Wykonywanie testów jednostkowych oraz wsparcie istniejących aplikacji

Pożądany profil

  • Ponad 1 rok doświadczenia w projektowaniu i wdrażaniu rozwiązań ETL
  • Znajomość narzędzia ETL: Informatica Power Center – mile widziana
  • Znajomość Oracle SQL
  • Praktyczne doświadczenie w tworzeniu mappings, workflows i zapytań SQL na bazie Oracle
  • Wykształcenie wyższe (informatyka lub pokrewne)
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Otwartość, komunikatywność, dyspozycyjność
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • Możliwość pracy zdalnej – home office
  • Realizację projektu w najnowszych technologiach dla klienta z branży farmaceutycznej
  • Wsparcie w rozwoju poprzez dostęp do wewnętrznych szkoleń technicznych, spotkań „knowledge sharing”, otwartych systemów ewaluacji
  • Stabilną i elastyczną formę zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę bądź kontrakt
  • Prywatną opiekę medyczną, pakiet Multisport i ubezpieczenie grupowe, dostęp do prowadzonych przez firmę grup sportowych oraz grup zainteresowań
  • Miłą i przyjazną atmosferę, m.in. mnóstwo imprez integracyjnych, wspólne celebrowanie sukcesów firmy
  • Nagrody za polecanie kandydatów, specjalistów z branży IT

Zainteresowane osoby zachęcamy do przesłania CV na adres

rekrutacja-warszawa@pl.sii.eu

wraz z niżej zamieszczoną zgodą na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Sii Sp. z. o. o., Al. Niepodległości 69, 02-626 Warszawa, zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach, w tym na przetwarzanie ich w przyszłości - dla celów związanych z procesem rekrutacji. Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że zostałem poinformowany o uprawnieniach przysługujących mi na podstawie ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)".

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Aplikuj poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie