ETL Developer: Informatica PC, IBM DataStage - praca zdalna

Spring Software Sp. z o.o.

02-672 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko ETL Developer.

Praca polega na tworzeniu i utrzymywaniu procesów ETL w narzędziu IBM DataStage lub Informatica PowerCenter. Projekty: integracje danych, migracje, zasilenia systemów dziedzinowych, hurtowni danych, czyszczenie danych, projekty BI.

Poszukujemy osób ze znajomością procesów ETL lub b dobrego SQLowca - nauczymy go narzędzi IBM/ DS / Infa PC. Praca z biura Klienta w Warszawie w trybie zdalnym dla Klientów. Dobre miejsce do nauki nowych narzędzi w ciekawych projektach w sektorach: finanse, telco, przemysł, energetyka.

Możliwe formy współpracy: faktura VAT lub umowa o prace.

Wymagania

- min. 2 lata doświadczenie w relacyjnych bazach danych (preferowane Oracle, DB2, SQL)
- umiejętność tworzenia złożonych zapytań SQL, PL/SQL
- umiejętność tworzenie procedur składowanych
- podstawowa znajomość przynajmniej jednego narzędzia ETL: MS SSIS, Informatica PowerCenter, IBM DataStage, Oracle Data Integrator
- znajomość tematyki hurtowni danych (fakty, wymiary, denormalizacja, SCD)
- znajomość języka angielskiego na poziomie zrozumienia dokumentacji, webinaria szkoleniowe.

Prezentacja firmy

Spring Software jest innowacyjnym zespołem doświadczonych konsult... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/07/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
min 3 msc
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Wynagrodzenie
8 000PLN - 13 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
premie projektowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Bazy danych