Employment Lawyer

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, renomowanej międzynarodowej kancelarii prawnej, poszukujemy Kandydata/Kandydatki na stanowisko:

Employment LawyerMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Bierzące doradztwo na rzecz klientów Kancelarii z zakresu prawa pracy
  • Sporządzanie umów, opinii prawnych, memorandów i innych dokumentów
  • Sporządzanie raportów due diligence w zakresie prawa pracy
  • Wsparcie starszych prawników w realizacji projektów

Wymagania:

  • Aplikant radcowski lub adwokacki
  • Minimum roczne doświadczenie w kancelarii prawnej przy projektach z zakresu prawa pracy
  • Biegła znajomość języka angielskiego w tym terminologii prawniczej
  • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu
  • Komunikatywność, zaangażowanie, pozytywne nastawienie na wyzwania zawodowe

Oferujemy:

  • Pracę przy dużych projektach w prestiżowej, międzynarodowej kancelarii
  • Atrakcyjne warunki współpracy
  • Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.