Embedded Specialist

Work Service

Bielawa, dolnośląskie

Grupa Work Service dziala od 1999 roku i jest najwieksza agencja zatrudnienia w Polsce. Oferujemy prace tymczasowa, stala i za granica. Kazdego roku dzieki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysiecy osób. Juz ponad 3000 pracodawców wybralo Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jestesmy w stanie znalezc dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Miejsce pracy: Bielawa

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce. Specjalizujemy się w usługach doradztwa personalnego, rekrutacji, outsourcingu pracowniczym i restrukturyzacjach w obszarze HR. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, a 35 000 osób miesięcznie za naszym pośrednictwem znajduje zatrudnienie w Polsce i krajach Europy Środkowo-Wschodniej.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Dla Naszego Klienta, Międzynarodowej Firmy będącej światowym liderem w projektowaniu i produkcji urządzeń i materiałów spawalniczych poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres zadań:

• projektowanie oprogramowania wbudowanego
• dokumentowanie rozwiązań programowych
• współpraca z zespołami w USA i we Włoszech
• praca projektowa

Klient oferuje:

• pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, będącej liderem w swojej branży
• pracę w zaawansowanym technologicznie dziale R&D
• liczne szkolenia w Polsce i za granicą
• atrakcyjne warunki zatrudnienia

Wymagania:

• znajomość C/C++
• znajomość programowania Freescale/Microchip/Texas Instrument Mikrokontrolery
• znajomość C# będzie dodatkowym atutem
• znajomość metodyki zarządzania projektami: Prince2, Scrum lub PMI/PMP/CAMP
• dobra znajomość języka angielskiego

Osoby zainteresowane prosimy o przesylanie aplikacji klikajac w przycisk aplikowania.