Embedded Software Engineer

Sales For

Olsztyn, warmińsko-mazurskie

Sales For

Zadania:

  • Tworzenie firmware w C do drukarki 3D
  • Znajdywanie błędów i praca w celu ich eliminacji
  • Współpraca z konstruktorami CAD
  • Współpraca z działem produkcji
  • Współpraca z testerami druku 3D

Wymagania:

  • Znajomość języka C lub/i C++
  • Doświadczenie w programowaniu na urządzenia wbudowane (embedded)
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, samodzielność
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej
  • Umiejętność poprawnego raportowania wyników pomiarów i badań oraz problemów technicznych
  • Udokumentowane portfolio samodzielnie stworzonych projektów hardwarowych
  • Umiejętność pracy w zespole

Dodatkowymi atutami będą:

  • Znajomość elektroniki (zwłaszcza cyfrowej)
  • Umiejętność korzystania z elektronicznych narzędzi pomiarowych takich jak: oscyloskop, multimetr
  • Znajomość narzędzi i praktyk programistycznych
  • Znajomość innych języków programowania
  • Umiejętność debugowania problemów z aplikacjami

Oferujemy:

  • Pracę nad ciekawymi projektami hardwarowymi
  • Pracę nad projektami, które przeznaczone są kolejno do komercyjnego zastosowania na całym świecie
  • Współudział w tworzeniu jednej z najlepszych polskich firm hardwarowych
  • Pracę w kameralnym zespole, odpowiedzialnym w całości za projekt
  • Współpracę z najlepszymi specjalistami w branży druku 3D
  • Atrakcyjną przestrzeń biurową
  • Pracę w zespole pasjonatów druku 3D
Rejestr Agencji Zatrudnienia: 8519

Informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Zainteresowane osoby są proszone o przesłanie CV w języku polskim za pomocą przycisku Aplikuj:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Sales For