Embedded Software Engineer

P M Sp. z o.o.

Kobyłka, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

- rozwój lub tworzenie oprogramowania układów elektronicznych
- wykonywanie testów i pomiarów na prototypach
- przygotowywanie specyfikacji, procedur, planów, przypadków i raportów testowych
- aktualizacja dokumentacji produktowej – rysunków i specyfikacji
- współpraca z inżynierami oprogramowania i inżynierami elektronikami w kraju i zagranicą.

Wymagania

- wykształcenie średnie: Elektronika, Elektrotechnika, Systemy Telekomunikacyjne
- wiedza z zakresu cyfrowych i analogowych układów elektronicznych
- umiejętność programowania w języku C
- dobra orientacja w aplikacjach opartych na mikrokontrolerach
- mile wdziana znajomość programów: PRQA, Code Sonar, Solid Works,
Lauterbach Trace 32, Keil-MDK Arm Compiler,
- min. komunikatywna znajomość języka angielskiego, umożliwiająca kontakt z oddziałami zagranicą

Prezentacja firmy

Misją naszej firmy jest świadczenie usług w zakresie technologii ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/12/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę, B2B)
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
4 500PLN - 9 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
System premiowania za kreatywność oraz skuteczność działania
Branża / kategoria:
Praca IT - Hardware / Information Systems