Embedded Software Engineer

Rockwell Automation Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Centrum Rozwoju Oprogramowania - Rockwell Software w Katowicach zajmuje się szerokim spektrum produktów, zarówno w dziedzinie aplikacji typu desktop jak i oprogramowania wbudowanego (embedded). Oprogramowanie to jest wykorzystywane w przemyśle do kontroli i wizualizacji procesów technologicznych oraz do gromadzenia i analizy danych z linii produkcyjnych.

Centrum jest częścią Rockwell Automation, wiodącego na rynku światowym dostawcy rozwiązań w zakresie informatyzacji i automatyzacji zakładów przemysłowych.

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe informatyczne, elektroniczne lub pokrewne
  • doświadczenie w zakresie oprogramowania układów typu embedded
  • dobra znajomość programowania w języku C lub C++
  • znajomość technologii systemów operacyjnych czasu rzeczywistego (RTOS), programowania peryferiów mikroprocesorowych, technik sieciowych (Ethernet, TCP/IP), sterowników przemysłowych, układów wieloprocesorowych będą dodatkowymi atutami
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego umożliwiająca pracę w międzynarodowym zespole

Obowiązki:

  • uczestnictwo w rozwoju oprogramowania wbudowanego wykorzystywanego w urządzeniach Allen-Bradley (marka handlowa Rockwell Automation) w zakresie przygotowania projektu implementacji oraz tworzenia architektury i kodu produktu
  • zapewnienie odpowiedniej jakości wytwarzanego oprogramowania (unit testy, przeglądy kodu)
  • współpraca w procesie tworzenia dokumentacji technicznej

Oferujemy:

  • pracę przy ciekawych projektach w samodzielnym ośrodku badawczo-rozwojowym
  • pracę w zespole projektowym wykorzystującym metodyki agile (SCRUM, TDD)
  • elastyczny czas pracy
  • szkolenia i rozwój umiejętności zawodowych
  • rozwój zawodowy w technologiach przetwarzania rozproszonego z zastosowaniem nowoczesnych układów wieloprocesorowych
  • pakiet świadczeń (między innymi: opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej najbliższej rodziny, ubezpieczenie na życie)
  • możliwość doskonalenia znajomości języka angielskiego
  • lokalizacja: Katowice

Aplikacje (CV wraz z listem motywacyjnym) w języku angielskim proszę przesyłać za pomocą przyciku:

Prezentacja firmy

Rockwell Automation w Polsce: <br/>Rockwell Automation jest globalnym do... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Praca na produkcji, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Hardware / Information Systems