Opis stanowiska pracy

Zatrudnimy Elektryków ze znajomością j.niemieckiego. do pracy przy instalacjach przemysłowych w Monachium, Stuttgarcie - połdnie Niemiec

Do zadań osoby zatrudnionej należeć będzie :

- wykonywanie instalacji w obiektach typu hale magazynowe, biurowce,

- w przypadku potrzeby - remonty istniejących instalacji,

- inne zadania zlecone przez pracodawcę,

Wymagania

od kandydatów oczekujemy :

- doświadczenia zawodowego ,
- znajomości j.niemieckiego na poziomie komunikatywnym,
- prawa jazdy kat.B
- umiejętności czytania planów, rysunków technicznych,
- dyspozycyjności,
- zaangażowania w pracę,

Oferujemy :

- polską umowę o pracę ze stawką na umowie,
- podatki odprowadzane w DE
- bardzo dobre warunki płacowe - dobre stawki godzinowe,
- wyszukane i opłacone zakwaterowanie,
- możliwość pracy w nadgodzinach,
- możliwość regularnych zjazdów,
- premia za frekwencję

Osoby zainteresowane prosimy o aplikacje poprzez portal Infopraca

Prezentacja firmy

HR Investment Sp. z o. o. jest licencjonowaną Agencją Pracy działającą n... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Energetyka