Elektryk#Belgia

Regess Sp. z o.o.

Belgia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Polska firma budowlana o ugruntowanej pozycji na rynku europejskim, która realizuje kompleksowo inwestycje na terenie Belgii poszukuje pracowników.
Celem naszej firmy jest zagwarantowanie bezpieczeństwa oraz najwyższej jakości poprzez wykwalifikowaną kadrę budowlaną. Pracownicy budowlani stanowią trzon rozwoju naszego przedsiębiorstwa budowlanego.
Obecnie poszukujemy elektryków.

Wymagania

Od kandydata oczekujemy:
- doświadczenie jako elektryk,
- umiejętność wykonania pełnej instalacji elektrycznej,
- umiejętność czytania schematów,
- umiejętność pracy w grupie, motywacja do pracy,
- ważne uprawnienia SEP,
- prawo jazdy kategorii B,
- komunikatywnej znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Oferujemy:
- stabilna współpracę
- atrakcyjne stawki zależne od doświadczenia
- możliwość skorzystania z naszego zakwaterowania
- pomoc w formalnościach związanych z założeniem działalności i zdobyciem zaświadczenia A1

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres: rekrutacj()regess.eu

Wyrażając zgodę na wzięcie udziału procesie rekrutacji, należy pamiętać o zamieszczeniu klauzuli zgody na przetwarzanie danych w swojej aplikacji. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do swoich danych, sprostowania ich, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Podanie danych jest dobrowolne, ale stanowi warunek wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Niepodanie danych uniemożliwi wzięcie udziały w rekrutacji.
Administrator danych: Regess Sp. z o.o.
Aby móc z nami pracować, musisz posiadać własną działalność gospodarczą. Zapewniamy jednak, że zajmiemy się wszystkimi formalnościami i „poprowadzimy” Ciebie za rękę. Z nami tylko zyskasz!

Prezentacja firmy

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą budowlaną, która jako general... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Praca fizyczna, Praca Energetyka