Elektryka do montaży oświetlenia LED - Niemcy

HR Investment Sp. z o.o.

całe Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Firma HR Work Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu zatrudni :

Elektryków do instalacji domowych ze znajomością j.niemieckiego.

Praca na terenie Niemiec - Mannheim.

Zakres prac na tym stanowisku obejmuje :

- zakładanie oświetlenia LED w budynkach biurowych, przemysłowych i garażach,

- prace zlecone przez pracodawcę w domu klientów

Charakter pracy jest objazdowy. Po instalacji w jednym miejscu przejeżdża się na następne.

Zatrudnienie jest na dłuższy czas, nie na 2 tygodnie.

Wymagania

Od kandydatów na to stanowisko wymagamy :

- doświadczenia zawodowego w zakładaniu instalacji LED
- uprawnień SEP do 1 kV,
- znajomości j.niemieckiego na poziomie umożliwiającym dogadanie się z przełożonym na miejscu,
- dyspozycyjności, chęci do pracy i zaangażowania,
- prawa jazdy kat. B
- mile widziane osiadanie samochodu.

Możliwe jest podjęcie pracy -" od zaraz"

Oferujemy :

- polską umowę o pracę,
- dobre stawki godzinowe na umowie,
- opłacone zakwaterowanie ,
- możliwość regularnych zjazdów,
- duża ilość godzin,
- prace na dłużej

Prezentacja firmy

HR Investment Sp. z o. o. jest licencjonowaną Agencją Pracy działającą n... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/02/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis