Opis stanowiska pracy

• montaż, instalacja oraz naprawa maszyn i urządzeń,
• wykonywanie przeglądów technicznych oraz konserwacji,
• montaż i składanie podzespołów urządzeń elektrycznych w oparciu o rysunki techniczne i schematy elektryczne.

Wymagania

• wykształcenie (elektryk, elektrotechnik, automatyk),
• sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań,
• zdolności manualne,
• umiejętność pracy w zespole,
• uprawnienia SEP ,
• umiejętność czytania dokumentacji i schematów elektrycznych,
• gotowości do pracy w systemie zmianowym,
• mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
• mile widziane prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

• ciekawą i odpowiedzialną pracę,
• stabilne warunki pracy,
• możliwość rozwoju zawodowego,
• konkurencyjne warunki zatrudnienia,
• atrakcyjny system wynagrodzeń,
• gwarantowane 40 godzin pracy w tygodniu (możliwość nadgodzin).

Prezentacja firmy

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu firmę Noster Grzegorz Bedn... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/03/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis