Opis stanowiska pracy

Nasza firma, Intelidom Group Sp. z o. o. zajmuje się kompleksową realizacją inwestycji elektrycznych w domach i mieszkaniach. Branża nowoczesnych technologii, tak jak nasza firma rozwija się dynamicznie, dlatego obecnie prowadzimy rekrutacje na stanowisko Elektryk.

Oferujemy pracę w młodym zespole, ciekawe zlecenia, auto firmowe.

Zadania:
montaże rozdzielni elektrycznych i teletechnicznych, osprzętu elektrycznego, gniazdek, przełączników, oświetlenia itp.,
doradztwo techniczne,
reprezentowanie Firmy.

Wymagania:
wykształcenie kierunkowe, doświadczenie w zawodzie Elektryka,
prawo jazdy kat.B,
uprawnienia SEP kat.E,
znajomość branży,
nastawienie na rozwój,
mile widziane zainetresowanie nowymi technologiami i chęć doszkalania,
automotywacja, dobra organizacja czasu,
dynamizm w działaniu,

Oferujemy:
pracę od pon. do pt.,
okres próbny, umowa zlecenie lub umowa współpracy,
pakiet szkoleń branżowych,
możliwość rozwoju zawodowego.

Prezentacja firmy

Firma Intelidom Sp. z o.o. powstała na bazie realnego zapotrzebow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/10/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis