Agencja Zatrudnienia KS Service

Elektryk

Miejsce pracy: Poznań

Opis firmy

KS Service sp. z o.o. numer certyfikatu w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia 2894. Wspieramy procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii. Obecnie dla naszego Klienta, działającego od roku 1989 w branży wyposażenia budynków inwentarskich, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska

  • nadzór nad uruchamianiem baz magazynowych
  • kontrola wykonywanych instalacji
  • serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń

Wymagania

  • praktyczna znajomość rysunku technicznego
  • uprawnienia SEP do 1 kV
  • dyspozycyjność
  • doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego
  • atrakcyjny system wynagradzania adekwatny do posiadanych kwalifikacji
  • pracę w młodym zespole w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • pracę w systemie dwuzmianowym
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.