Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

elektryk

Nr ref.: 29872
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Ostrowiec Świętokrzyski

Zakres obowiązków:
  • montaż instalacji elektrycznych
  • uruchamianie maszyn i urządzeń elektrycznych

Oczekiwania:

  • mile widziane doświadczenie
  • znajomość rysunku technicznego
  • dyspozycyjność
  • komunikatywność
  • uprawnienia elektryczne do 1 KV

Oferta:
  • praca na umowę o pracę, 1/1 etat
  • terminowość wynagrodzenia
  • praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia
  • praca w Starachowicach

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)