Opis stanowiska pracy

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Montaż instalacji elektrycznych w urządzeniach chłodniczych.

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe (elektryk, automatyk),
  • Uprawnienia SEP 1kV,
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych,
  • Praktyka w zawodzie będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie,
  • Dobre warunki płacowe,
  • Pracę w dynamicznym zespole,
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji.

Nadesłanych ofert nie zwracamy. Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia

29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. Nr 133 poz. 833)".

Prezentacja firmy

Juka Sp. z o.o. Sp. k.(www.juka.com.pl) z siedzibą w Niepołomicach... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/12/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Energetyka