Opis stanowiska pracy

Dremo Personaldienstleistung GmbH jest niemieckim pracodawcą, który od 1996 roku specjalizuje się w usługach personalnych. W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko Elektryk.

Czas i miejsce pracy: pelen etat/ Niemcy

Zakres obowiązków:

  • Montaż i przeglądy instalacji elektrycznych w obiektach przemysłowych i mieszkalnych
  • Montaż rozdzielni, szaf, pulpitów sterowniczych zgodnie ze schematem - mile widziane

Wymagania:

  • Uprawnienia i doświadczenie zawodowe
  • Doświadczenie na rynku niemieckim mile widziane
  • Samochód i prawo jazdy będzie dodatkowym atutem
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Wynagrodzenie:

  • Atrakcyjne zarobki,  od 2350 euro netto miesięcznie (stawka godzinowa + diety)
  • Dodatkowo premia na start 500 euro!

Zapewniamy:

  • Stałą umowę o pracę na warunkach niemieckich na czas nieokreślony
  • Dodatki świąteczne i urlopowe
  • Pomoc w znalezieniu kwater
  • Na życzenie wypłata tygodniówek
  • Do 30 dni płatnego urlopu

Prezentacja firmy

Dremo Personaldienstleistung GmbH to niemiecka firma powstała w 1996 rok... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/06/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Energetyka, Praca Praca fizyczna

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy