Opis stanowiska pracy

Zawód, którego poszukujemy:

ELEKTRYK

Wymagania dla kandydata:

  • min. komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd
  • świadectwa ukończenia szkoły/szkolenia kierunkowe/certyfikaty
  • doświadczenie zawodowe

Zakres prac na stanowisku:

  • montaż instalacji od podstaw
  • instalacje przemysłowe
  • montaż urządzeń pomiarowych
  • podłączanie silników
  • urządzenia przeciwpożarowe
  • urządzenia szeregowe
  • sygnalizacje elektryczne
  • systemy solarowe

Nasza oferta dla kandydata:

  • Bardzo atrakcyjne stawki godzinowe z możliwością wyboru:
  • 10,- € netto „na rękę” plus zakwaterowanie bezpłatne
  • 13,- € netto „na rękę” bez mieszkania
  • Wynagrodzenie płatne do 15-go każdego miesiąca
  • Możliwość pracowania w godzinach nadliczbowych oraz soboty
  • Niemiecka umowa o prace i ubezpieczenie

Prezentacja firmy

Monadith zajmuje się głównie doradztwem personalnym oraz usługami... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne, Praca Energetyka, Praca Inżynieria