Opis stanowiska pracy

SERVIS HR (nr certyfikatu 12127) poszukuje dla renomowanej niemieckiej firmy z branży usług elektrycznych zmotywowanych pracowników na stanowisko:

Elektryk

Obowiązki:

  • Praca na dużych budowach jak i w małych prywatnych domach,
  • Wykonywanie instalacji elektrycznych wraz z sprawdzaniem prawidłowości działania,
  • Samodzielny montaż urządzeń technicznych w budynku,
  • Wykonywanie prac instalacyjnych i przyłączeniowych.

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe,
  • Doświadczenie w pracy jako elektryk,
  • Uprawnienia do wykonywania pracy na danym stanowisku,
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
  • Mile widziane osoby z własnym samochodem.

Oferujemy:

  • W pełni legalne zatrudnienie w Niemczech na dłuższy okres czasu w oparciu o umowę o pracę na warunkach niemieckich
  • Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek,
  • Zakwaterowanie zapewnia pracodawca,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Pomoc pracownika SERVIS HR w przygotowaniu dokumentów aplikacyjnych w j. niemieckim niezbędnych w procesie rekrutacji

Możliwość wyjazdu w TEAMACH 2 osobowych!!!!!!!

Prezentacja firmy

Agencja Pośrednictwa Pracy SERVIS HR jest niepubliczną jednostką świadc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis