Opis stanowiska pracy

Szukam do współpracy elektryków z własną działalnością (ewentualnie możemy pomóc zarejestrować własną działalność),
Zadania:

wykonywanie nowych instalacji elektrycznych,
układanie tras kablowych,
montaż gniazdek, przełączników,
montaż oświetlenia

Wymagania:

wykształcenie kierunkowe (elektryk, elektromonter, elektromechanik, elektrotechnik lub elektronik)
doświadczenie w pracy w zawodziekomuni
katywna znajomość języka niemieckiego prawo jazdy kategorii B i własny samochód (mile widziane).

Zapewniamy:

Rzetelną współpracę, godziwe wynagrodzenie, praca ok. 45h/tyg, zakwaterowanie po stronie zleceniodawcy.

Zapraszamy do współpracy.

Prezentacja firmy

Firma związana z pracami elektrycznymi świadcząca usługi w Polsce... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/02/2016
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis