Opis stanowiska pracy

Agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego AP Uniapol Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu poszukuje osób zainteresowanych pracą w Niemczech.

Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 2150

Obecnie dla naszego klienta, niemieckiej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

ELEKTRYK

podłączanie i naprawa instalacji
naprawy elektryczne zarówno w nowym, jak i starym budownictwie

Wymagania

dobra znajomość języka niemieckiego – warunek konieczny
minimum roczne doświadczenie na ww. stanowisku
własny samochód i prawo jazdy

Oferujemy:
stałą pracę w oparciu o umowę o pracę na warunkach niemieckich
atrakcyjne wynagrodzenie
zakwaterowanie

Od kandydatów nie pobieramy prowizji.

Prezentacja firmy

Agencja Pracy Tymczasowej AP UNIAPOL Development dostarcza elasty... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/04/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis