Opis stanowiska pracy

Firma Active Medica poszukuje dla stabilnego oraz szybko rozwijającego się kontrahenta z terenu Niemiec pracowników na następujące stanowisko:

ELEKTRYK

Wymagania:

  • min. podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • własny samochód dostępny na wyjazd
  • uprawnienia oraz doświadczenie w zawodzie
  • umiejętność pracy w zespole
  • chęć rozwoju i poszerzania wiedzy

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stabilne zatrudnienie u niemieckiego pracodawcy
  • zakwaterowanie
  • opiekę koordynatora

Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Prezentacja firmy

Firma Active Medica Personal prowadzi działalność od 2010 roku. <br/>Je... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/05/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne, Praca Praca na produkcji