Opis stanowiska pracy

GERMAN-POLISH JOB CENTER Sp. j. numer agencji 7135 www.gpjc.eu poszukuje dla swojego Klienta na terenie południowych Niemiec (okolice Ulm) kandydatów na stanowiska:
Elektryk

Zakres obowiązków:

- układanie instalacji elektrycznych w budynkach mieszkalnych i przmysłowych
- okablowywanie hal przemysłowych

Oferujemy:
- wynagrodzenie 10,61 € brutto/godz + 30,00 € dieta dziennie netto
- możliwość pracy w nadgodzinach
- zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę (do zapłaty we własnym zakresie)
- umowę na czas nieokreślony zgodnie z przepisami niemieckimi

Wymagania

Wymagane:
- ! WAŻNE ! znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym
- doświadczenie na podobnym stanowisku (min. 2-3 lata)
- aktualne uprawnienia elektryczne (SEP lub równoważne)

- wykształcenie min. zawodowe kierunek :elektryk/elektroinstalator
- umiejętność w czytaniu rysunku technicznego
- motywacja, zaangażowanie oraz dyspozycyjność

Mile widziane:
- posiadanie samochodu osobowego do dyspozycji

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą zajmującą się rekrutacją polskich pracowników do p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
9 500PLN - 10 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Inne