Opis stanowiska pracy

Tigura Sp. z o.o. dla jednego ze swoich niemieckich klientów poszukuje osoby na stanowisko:

Elektryk

Wymiar pracy: pełny etat

Miejsce pracy: Niemcy (Turyngia)

Zakres obowiązków:

  • Praca na sieciach elektrycznych średniego i niskiego napięcia
  • Montaż stacji transformatorowych
  • Dobór odpowiednich materiałów przewodzących zgodnie z projektem instalacji elektrycznych
  • Montaż elementów i podzespołów według dokumentacji technicznej
  • Zabezpieczanie przewodów elektrycznych
  • Usuwanie bieżących awarii technicznych
  • Kontrola parametrów

Wymagania:

  • Aktualne uprawnienia SEP (eksploatacja), mile widziany dozór
  • Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego (stopień przynajmniej komunikatywny)
  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Samodzielność na stanowisku pracy
  • Umiejętność pracy zespołowej i partnerskiej
  • Dokładność, cierpliwość

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Bezpłatne zakwaterowanie
  • Pomoc przy organizacji wyjazdu oraz formalnościach na miejscu
  • Pracę w stabilnej i prężnie rozwijającej się firmie

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV w formacie .doc lub .pdf wraz z kopiami posiadanych uprawnień.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o

Prezentacja firmy

Tigura Sp. z o.o. Agencja Zatrudnienia specjalizuje się w profesj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/04/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis