Opis stanowiska pracy

Firma UBT Personal od ponad 8 lat specjalizuje się w organizacji legalnego zatrudnienia. UBT Personal posiada oferty pracy w kraju i za granicą dla specjalistów różnych branż. W chwili obecnej poszukujemy pracownika na stanowisko:

ELEKTRYK

Miejsce pracy: Niemcy

Oferujemy:
• Umowę o pracę na czas nieokreślony z 6- miesięcznym okresem próbnym
• Wynagrodzenie: 1300 – 1600 Euro netto/m-c
• Zatrudnienie na pełny etat
• Nadgodziny płatne dodatkowo
• Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne
• Darmowe zakwaterowanie
• Płatny urlop
• Wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec
• Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych

Obowiązki:
• Montaż instalacji elektrycznych w obiektach budowlanych
• Montaż przełączników, gniazdek, oświetlenia
• Budowa tras kablowych
• Przegląd, konserwacja i naprawa instalacji
• Znajomość rysunku technicznego, schematów i symboli

Wymagania

Wymagania:
• Wykształcenie zawodowe kierunkowe
• Udokumentowane doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata
• Dobra znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny), znajomość języka będzie weryfikowana podczas rozmowy telefonicznej
Sposób aplikowania:

CV w języku polskim oraz niemieckim, kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, umiejętności i doświadczenie zawodowe prosimy przesyłać na adres e-mail.

Prezentacja firmy

UBT Personal

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/08/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
8 000PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Inne