Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Tymczasowej EMS (nr certyfikatu 11714) z siedzibą w Piotrkowie Trybunalskim, ul. Belzacka 97B, dla swojego klienta prowadzi rekrutację na stanowisko:

ELEKTRYK

Miejsce pracy: ŁÓDŹ

Zadania:

  • Zapewnienie ciągłości pracy maszyn
  • Dokonywanie przeglądów maszyn, identyfikowanie nieprawidłowości, wymiana lub naprawa elementów uszkodzonych lub zużytych
  • Realizacja planowanych przeglądów
  • Dokonywanie drobnych napraw związanych z infrastrukturą obiektu

Oferujemy:

  • Pracę w polskiej ,stabilnej firmie
  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Umiejętności diagnozowania i usuwania awarii
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Uprawnienia SEP do 1 kV

Zainteresowane osoby prosimy przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV na adres mailowy lub kontakt telefoniczny

Prezentacja firmy

Agencja Pracy Tymczasowej EMS Sp. z o.o.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/06/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Energetyka, Praca Praca fizyczna