Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Dla naszego Klienta aktualnie w Adecco Poland prowadzimy rekrutację kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Elektryk

Miejsce pracy: Łódź

Zadania:

  • Testowanie trójfazowych pomp elektrycznych przed wysłaniem na budowy
  • Testowanie i przygotowywanie paneli kontrolnych dla podłączenia pomp
  • Przedłużanie przewodów elektrycznych pomp, przygotowanie wtyczek i gniazd (instalacje trzyfazowe)
  • Podłączanie szaf sterowniczych do głównego zasilania
  • Rozprowadzanie ziemnych kabli elektrycznych od szaf sterowniczych / paneli kontrolnych do poszczególnych pomp głębinowych.
  • Podłączanie agregatów prądotwórczych do kabin kontrolnych (Zakres mocy znamionowych do 250kVa) ·
  • Sprawdzanie poprawności pracy urządzeń i opomiarowania systemu (np. kontrola prawidłowej rotacji faz na pompach)
  • Kontakt z pracownikami nadzoru elektrycznego

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum zasadnicze zawodowe
  • Doświadczenie w pracy z prądem trójfazowym
  • Uprawnienia SEP D i E w zakresie przynajmniej do 1kV
  • Min 1 rok doświadczenia w pracy na budowie
  • Min 2 lata doświadczenia w pełnieniu funkcji uprawnionego elektryka
  • Prawo jazdy kat. B
  • Brak przeciwskazań do pracy na wysokości
  • Znajomość automatyki przemysłowej (szafy sterownicze, panele kontrolne) będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (bezpośrednio przez naszego Klienta)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premia roczna("trzynastka")
  • Samochód i telefon służbowy (po okresie próbnym).

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o przesłanie aplikacji.

Numer referencyjny: EL/WG/LDZ/2017
ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA? APLIKUJ DO NAS!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk - Aplikuj, znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.