Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy do swojego zespołu Działu Utrzymania Ruchu poszukujemy osób na stanowisko:

ELEKTRYK

Miejsce pracy: Łódź, łódzkie

Wymagania:

  • Wykształcenie profilowe: elektryk, elektronik, elektrotechnik lub pokrewne
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych i tworzenia dokumentacji elektrycznej
  • Chęć do pracy, samodzielność, dobra organizacja pracy
  • Dbałość o jakość wykonywanej pracy
  • Uprawnienia SEP E1 (nie są warunkiem koniecznym)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Opis stanowiska:

  • Kontrola stanu infrastruktury technicznej (instalacje elektryczne wewnętrzne oraz sieci elektroenergetyczne)
  • Bieżąca konserwacja i utrzymanie nadzorowanych urządzeń w pełnej sprawności
  • Wykonywanie wewnętrznych instalacji elektrycznych
  • Naprawa urządzeń między innymi motoreduktory, pompy, systemy oświetlenia, systemy komunikacyjne
  • Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów technicznych w zakresie instalacji elektrycznej aparatury i sprzętu ruchomego
  • Praca w systemie zmianowym

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę pracę
  • Pracę przy urządzeniach wykorzystujących najnowsze technologie w produkcji na całym świecie
  • Wszystkie niezbędne narzędzia do pracy
  • Korzystny system premiowy
  • Bezpłatne posiłki regeneracyjne
  • Bony świąteczne i jubileuszowe
  • Kartę benefit MultiSport
  • Możliwość korzystania z kasy zapomogowo-pożyczkowej
  • Perspektywę rozwoju zawodowego (możliwość zdobycia uprawnień SEP E)

Firma zastrzega sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie klauzuli o następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Prezentacja firmy

Jesteśmy jedną z największych firm drobiarsko-mięsnych w Polsce, ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/03/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Energetyka, Praca Praca na produkcji, Praca Inne