Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • bieżące naprawy parku maszynowego i instalacji elektrycznych
  • wykonywanie prac konserwacyjnych zgodnie z planami;
  • raportowanie do Kierownika Działu

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata
  • wykształcenie średnie techniczne
  • znajomość instalacji elektrycznych, elektronicznych, sprężonego powietrza i pneumatyki przemysłowej
  • ważne uprawnienia SEP co najmniej 1 kV

Wymagania

Oferujemy:

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku

Prezentacja firmy

Misja<br/>Działamy i rozwijamy się przekonani, że nasze produkty są nie ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca na produkcji, Praca Inżynieria, Praca Energetyka, Praca Budownictwo / Praca na budowie