Opis stanowiska pracy

ELEKTRYK
Zakres obowiązków:
• kontrola i analiza pracy pompowni sieciowych
• usuwanie awarii pompowni sieciowych
• kontrola i analiza oraz naprawy i konserwacja urządzeń elektrycznych i elementów automatyki stanowiących wyposażenie oczyszczalni i pompowni ścieków
• naprawy i kompleksowa konserwacja sprzętu elektrycznego
• obsługa trafostacji i agregatu prądotwórczego

Zainteresowanych prosimy o przysłanie życiorysu i listu motywacyjnego w języku polskim wraz z oczekiwaniami finansowymi i określeniem możliwego terminu rozpoczęcia pracy.
Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

Prosimy również o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Komorniki Sp. z o.o., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź.zm.)”.

Prezentacja firmy

Zaopatrzenie w wodę dla ok 20 tys. mieszkańców gm. Komorniki, Dop... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Budownictwo / Praca na budowie