Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Tymczasowej BIZNES PARTNER SP. Z O. O.
wpis do ewidencji agencji zatrudnienia nr. 491 zatrudni osoby na stanowisko:

ELEKTRYK

miejsce pracy: Sielinko k. Opalenicy ( 1 km) w kierunku Grodziska Wlkp.

transport: możliwość dojazdu z innymi pracownikami

Obowiązki:

montaż instalacji elektrycznych zgodny z dokumentacja techniczną,
instalowanie i uruchamianie urządzeń elektrycznych,
utrzymanie ruchu, bieżące naprawy i konserwacja maszyn,

Wymagania::

doświadczenie
posiadanie uprawnień eksploatacyjnych,
mile widziane doświadczenie w pracy na wysokościach,
mile widziane posiadanie prawa jazdy kat. B,
sumienność oraz dokładność wykonywanych zadań,
dyspozycyjność do pracy 1-zmianowej.

Oferujemy:

praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
umowę zlecenie, po okresie próbnym możliwość podpisania umowy o pracę,
wynagrodzenie na okresie próbnym- 15 zł brutto za godz.,
za pracę w sobotę i niedzielę dodatkowo 50% stawki,
zapewniamy obuwie robocze.

Osoby zainteresowane ofertą pracy proszone są o składanie Cv przez serwis z dopiskiem:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”

Prezentacja firmy

Biznes Partner Sp. z o.o. obecna jest na rynku od 15 lat. <br/>BIZNES P... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/08/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
2 500PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis