Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

Dla naszego Klienta, firmy z branży produkcyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Elektryk

Nr ref.: 26755
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Zakres obowiązków:
  • wykrywanie i usuwanie usterek
  • wykonywanie przeglądów maszyn i urządzeń zgodnie z harmonogramem przeglądów
  • prowadzenie dokumentacji związanej z dokonywanymi naprawami i przeglądami
  • zabezpieczenie ciągłości pracy maszyn produkcyjnych

Oczekiwania:
  • wykształcenie min. zawodowe o profilu elektryk
  • uprawnienia SEP do 1kV
  • mile widziane doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej w dziale Utrzymania Ruchu
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferta:
  • zatrudnienie w renomowanej firmie oparte o umowę o pracę tymczasową z możliwością pracy stałej
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość poszerzania wiedzy i zdobywania nowych doświadczeń

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)