Technologie Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o.

Elektryk

Miejsce pracy: Greifswald, Niemcy

Obowiązki:

  • wykonywanie instalacji elektrycznych na jachtach wg. specyfikacji technicznej
  • okablowanie łodzi w zakresie 12 V/110V/230V
  • instalacja elektroniki użytkowej i narzędzi nawigacyjnych
  • montaż wiązek kablowych, pomp i głównych przełączników
  • instalacja ogrzewania i klimatyzacji
  • montaż silników i generatorów, paneli 220 V

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne (o profilu: elektryk, naprawa maszyn i urządzeń, mechanika)
  • uprawnienia do wykonywania i eksploatacji instalacji elektrycznych
  • kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • praktyczne umiejętności elektroniczno-mechaniczne

Oferujemy:

  • pracę od zaraz!
  • miejsce pracy blisko granicy – możliwość cotygodniowych zjazdów na weekend (170 km od Szczecina!)
  • ciekawą pracę w renomowanej firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie