In Temporis Polska Sp. z o.o.

Elektryk

Od: In Temporis Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Górna Sabaudia, Francja

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas określony

Ilość wakatów: 4

Minimalne doświadczenie: Od 5 do 10 lat

Wykształcenie: Średnie zawodowe

Branża: Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis

Agencja Pośrednictwa Pracy In Temporis Polska od 2005 roku figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1954. Od tego czasu prowadzimy działalność na terenie Polski i Unii Europejskiej w zakresie pośrednictwa pracy i agencji pracy tymczasowej.

Obecnie poszukujemy osoby chętnej do pracy w Belgii jako:
Elektryk
Lokalizacja: Bruksela (Belgia)

Zakres obowiązków:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za założenie i przygotowanie do odbioru instalacji elektrycznej (przeciąganie kabli, instalacja przełączników).

Wymagania:

- Min. 5 lat udokumentowanego doświadczenia jako elektryk;
- Dobra znajomość języka angielskiego (przynajmniej 1 osoba w ekipie);
- Dobra znajomość rysunku technicznego;
- Możliwość pracy na wysokości;
- Samodzielność w terenie i umiejętność podejmowania decyzji.

Oferujemy:

- Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową;

- Stawkę godzinową i bezpłatne zakwaterowanie;

- Pomoc w załatwieniu formalności związanych z wyjazdem.

Oferta pracy tymczasowej.

Licencja Agencji nr 1954.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.