Opis stanowiska pracy

           Jakiezadania mamy dla Ciebie:

  • układanie przewodów na torach kablowych
  • podłączenia urządzeń i szaf sterujących
  • zamykanie przejść kablowych typu ROXTEC
  • montaż nowych instalacji oświetleniowych
  • uruchomienia instalacji

    Co oferujemy?

    • atrakcyjne wynagrodzenie w przedziale od 7 do 9 tys. zł
    • możliwość zaliczkowania
    • prywatne pakiety ubezpieczeń zdrowotnych
    • w pełni wyposażone skrzynki narzędziowe
    • odzież robocza
    • karta MultiSport

Wymagania

Czy to Ciebie szukamy? Tak, jeśli posiadasz:

  • wykształcenie o kierunku zawodowym lub średnim technicznym (profil elektryczny)
  • aktualne uprawnienia SEP
  • umiejętność czytania schematu elektrycznego.
  • doświadczenie zawodowe w wykonywaniu instalacji elektrycznych
  • umiejętność szybkiego i efektywnego rozwiązywania problemów
  • samodzielność w wykonywaniu prac

Prezentacja firmy

Jesteśmy jedną z przodujących firm biorącą udział zarówno w projektach s... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/03/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis