Work Service Express

ELEKTRYK

Miejsce pracy: Francja - Alpy

Lubisz jasne zasady i pracę w zgranym zespole?
Jeżeli tak, to szukamy właśnie Ciebie! Francja czeka!
OFERUJEMY:
• atrakcyjne wynagrodzenie ok. 2100 € netto (na rękę),
• zatrudnienie na podstawie polskiej umowy o pracę,
• składki ZUS jak od średniej krajowej (wyższa emerytura!),
• wynagrodzenie zawsze wypłacane na czas do 10-go każdego miesiąca (w € lub PLN),
• gwarancję rozwoju zawodowego na kolejnych projektach – dla dobrych pracowników zawsze znajdziemy dobry projekt),
• możliwość długotrwałego zatrudnienia, pracę bezterminową – Ty decydujesz ile z nami pracujesz,
• na miejscu samochody służbowe do dyspozycji, wraz z paliwem,
• 100% bezpłatne zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy,
• darmową odzież roboczą,
• pokrywamy koszt badań lekarskich,
• na projekcie gwarantujemy opiekę profesjonalnego, polskojęzycznego koordynatora.

Czym się będziesz zajmował? Będziesz odpowiedzialny za pełen zakres prac instalatorskich.
TWOJE ZADANIA:
• układanie przewodów instalacyjnych
• prace instalatorskie na budowie – remonty lub całkiem nowy obiekt,
• montaż gniazdek wg. Planu,
• podciąganie kabli,
• wykonywanie instalacji elektrycznych.

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:
• doświadczenie na stanowisku elektryk
• uprawnienia elektryczne SEP do 1kV
• chęć podnoszenia swoich kwalifikacji
• zaangażowanie i umiejętność pracy w zespole
• dyspozycyjność – gotowość do szybkiego wyjazdu do Francji
• mile widziane prawo jazdy kat. B

Zadzwoń po szczegóły!
Masz kolegę, który chciałby z nami wyjechać do tej pracy?
Zadzwoń i zgarnij kasę!
Program „Polecaj zarabiaj”: za każdą poleconą osobę, która przepracuje z nami 30 dni, otrzymujesz nagrodę w wysokości 500 zł

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.