Job Impulse Polska Sp. z o.o.

Jesteśmy częścią Job Impulse Group, firmą doradztwa personalnego
o europejskim zasięgu. Posiadamy status Agencji Pracy Tymczasowej.
Na polskim rynku działamy od 7 lat.

Certyfikaty: 3000/3 - Agencja Pracy Tymczasowej; 3000/2 - Doradztwa Personalnego

Elektryk

Miejsce pracy: Chodzież

Zadania:

- utrzymanie w pełnej sprawności urządzeń elektrycznych
- wykonywanie inspekcji, przeglądów, konserwacji, napraw urządzeń, sieci i instalacji elektrycznych powyżej 1 kV
- wykonywanie pomiarów elektrycznych maszyn i urządzeń
- usuwanie awarii

Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie produkcyjnej
- stabilne warunki pracy
- możliwość rozwoju zawodowego
- oferta dotyczy pracy stałej

Wymagania:

- aktualne uprawnienia SEP powyżej 1 kV
- wykształcenie średnie techniczne o kierunku elektrycznym
- umiejętność czytania schematów elektrycznych
- doświadczenie na podobnym stanowisku

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając: