Opis stanowiska pracy

Firma PPHU Agnieszka Bannert, zajmująca się produkcją przyczep specjalistycznych zatrudni pracowników na stanowisko: Monter - elektryk.

Opis stanowiska:
Wykonywanie instalacji 12V, 230V i 400V w przyczepach specjalistycznych;
Montaż elementów zabudów gastronomicznych na przyczepach i samochodach według powierzonej dokumentacji;
Montaż przyczep i kontenerów samochodowych wg powierzonej dokumentacji;
Prace precyzyjne związane z produkcją przyczepy specjalnych;
Znajomość instalacji samochodowych będzie dodatkowym atutem

Oferujemy Państwu pracę w prężnie działającej i rozwijającej się firmie, z możliwością rozwoju zawodowego, stabilność zatrudnienia oraz premię zależną od efektów pracy.

Wymagania

doświadczenie w zawodzie elektryka - wymóg konieczny
wysokie zdolności manualne;
wysoka kultura pracy;
znajomość rysunku technicznego;
ogólna wiedza techniczna na temat maszyn i urządzeń;
umiejętność posługiwania się elektronarzędziami (wiertarka, szlifierka, piła taśmowa, piła ręczna);
sumienność, dokładność, samodzielność i odpowiedzialność;
chęć poszerzania swojej wiedzy i umiejętności;

Prezentacja firmy

Nasza firma zajmuje się produkcją przyczep specjalistycznych ze s... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji