Wrosystem Deutschland Sp. z o.o.

Polska firma elektryczna Elektro Wro Serwis Sp. z o.o. poszukuje osób do pracy w Polsce na stanowisko:

Elektryk

Obowiązki:

  • układanie tras kablowych,
  • montaż i podłączanie: puszek, gniazd, skrzynek rozdzielczych,
  • montaż lamp, rurek PCV i aluminiowych.

Wymagania:

  • doświadczenie na budowach w Polsce,
  • znajomość podstaw elektrotechniki,
  • mile widziana umiejętność czytania schematów elektrycznych,
  • mile widziani pracownicy z Ukrainy i Białorusi,
  • mile widziane: Karta Polaka, Karta stałego pobytu, wiza – w przypadku pracowników zza granicy.

Zapewniamy:

  • zakwaterowanie,
  • transport na budowę,
  • transport (do Ukrainy, Białorusi – w przypadku pracowników zza granicy) na planowane urlopy co 4 -6 tygodni),
  • odzież roboczą oraz narzędzia.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych - Dziennik Urzędowy UE L 119 – dalej: RODO) mamy obowiązek poinformować Cię, że:

• Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych w celach związanych z rekrutacją jest ELEKTRO WRO SERWIS Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Wały Piastowskie 1/312, 80-855 Gdańsk.

• przekazane przez Ciebie dane osobowe nie podlegają zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji przez ELEKTRO WRO SERWIS Sp. z o.o., w tym profilowaniu,

• respektujemy Twoje prawa do:Spółka ELEKTRO WRO SERWIS Sp. z o.o., jako Administrator Danych, przechowywała będzie dotyczące Ciebie dane osobowe przez okres nie dłuższy 180 dni od momentu ich otrzymania. Po tym okresie dane zostaną – w zależności od Twojej decyzji - trwale usunięte z naszych zasobów, względnie odesłane na Twój adres.

o dostępu do dotyczących Ciebie danych oraz otrzymania ich kopii,

o sprostowania (poprawiania) danych,

o usunięcia danych (zgodnie z uwarunkowaniami określonymi w art. 17 RODO),

o ograniczenia przetwarzania danych,

o przenoszenia danych (zgodnie z uwarunkowaniami określonymi w art. 20 RODO),

o wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych,

o wniesienia skargi do organu nadzorczego, o którym mowa w art. 4 pkt 21 RODO,

• Twoje dane osobowe mogą zostać udostępnione podwykonawcom związanym z ELEKTRO WRO SERWIS Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Wały Piastowskie 1/312, 80-855 Gdańsk, umowami powierzenia przetwarzania danych osobowych, kancelarie radców prawnych, firmy informatyczne, agencje ochrony osób i mienia, podmioty zagraniczne poszukujące pracowników i pozostałe podmioty współpracujące.

• Administrator Danych deklaruje, że nie przekazuje i nie zamierza przekazywać danych osobowych do państwa trzeciego.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy