Opis stanowiska pracy

Elektryk, NIEMCY

Miejsce pracy: Berlin i okolice

Rozpoczęcie prac: od zaraz

Praca na zakładzie produkującym pojazdy szynowe

Zakres obowiązków:

- instalacja i utrzymanie ruchu urządzeń
- kładzenie tras kablowych
- składanie wiązek kablowych
- bieżące przeglądy, naprawy i usuwanie usterek

Wymagania

- co najmniej komunikatywna znajomość języka niemieckiego (weryfikacja)
- wykształcenie kierunkowe
- minimum 2 lata udokumentowanego doświadczenia zawodowego na stanowisku elektryka
- umiejętność czytania rysunku technicznego
- mile widziana możliwość wyjazdu do pracy własnym samochodem
- doświadczenie w pracy na terenie Niemiec będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasowej
- Możliwość podjęcia długofalowej współpracy
- stawka godzinowa, przedział 9,50 - 10 euro netto
- Dokumenty które powinny zostać do aplikacji: CV z opisem wykonywanych prac, dokumenty potwierdzające doświadczenie zawodowe (np. świadectwo pracy), zaświadczenia o ukończonych kursach i szkoleniach

Prezentacja firmy

EuropaJOB jest młodą i dynamicznie rozwijającą się agencją zatrudnienia ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/07/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis