Opis stanowiska pracy

Szukamy wykwalifikowanych elektryków do pracy w Belgii.

Wymagania:

- doświadczenie w zawodzie min. 3 lata,

- min. komunikatywny język angielski ( warunek konieczny),

- prawo jazdy oraz samochód,

- umiejętność czytania planów i pracy według wytycznych,

- mile widziane doświadczenie w pracy za granicą,

- uprawnienia potwierdzające kwalifikacje ( dyplom/ certyfikat SEP lub inne),

- mile widziana własna działalność gospodarcza.

Oferujemy:

- polska umowę o pracę lub kontrakt podwykonawczy (brak możliwości zatrudnienia na belgijski kontrakt),

- zatrudnienie długoterminowe,

- zakwaterowanie ( darmowe) lub pomoc w znalezieniu własnego ( + dopłaty ),

- atrakcyjne warunki finansowe ( od 14 do 20 euro za roboczogodzinę - stawka zależna od znajomości języka, doświadczenia oraz formy zatrudnienia),

- zwrot za przejazd z Polski do Belgii.

Prezentacja firmy

Hallard s. r. o.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Energetyka, Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca fizyczna