Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy CPC Consulting Group Sp. z o.o. Sp. Komandytowa nr w rejestrze 8148 dla swojego Klienta poszukuje Kandydatów na stanowisko:

- Elektryk -

Miejsce pracy: Austria, okolice Graz

Zakres prac:

Prace elektryka polegać będą przede wszystkim na czynnościach instalatorskich, monterskich, wyszukiwaniu błędów oraz ich naprawie w maszynach budowlanych.

Oferujemy:

- zatrudnienie na podstawie umowy kontraktowej przewidziane na dłuższą współpracę

- stawkę godzinową:

- pierwszy miesiąc: 12,11 euro + dieta 26,40 euro za każdy przepracowany dzień + płatny urlop i święta

- drugi miesiąc i każdy kolejny: 14,30 euro + dieta 26,40 euro za każdy przepracowany dzień + płatny urlop i święta

- pełne ubezpieczenie

- 40-50 h pracy w tygodniu

- zapewnione darmowe zakwaterowanie

Wymagania

- wykształcenie zawodowe - elektryk

- min. kilkuletnie doświadczenie w pracach z zakresu elektryki

- aktualne uprawnienia sepowskie

- dokładność, pracowitość

- możliwość szybkiego wyjazdu - możliwość rozpoczęcia pracy 22KW

- możliwość wyjazdu własnym środkiem transportu będzie dodatkowym atutem

Zainteresowane osoby proszone są o przesyłanie aplikacji za pośrednictwem portalu Infopraca

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Prezentacja firmy

CPC Consulting Group Sp. z o.o. Sp. komandytowa (Agencja Pracy nr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/06/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie