Opis stanowiska pracy

POLSKI HOLDING REKRUTACYJNY INTERNATIONAL SP Z O. O. jest nowoczesną agencją rekrutacyjną, która działa na rynku międzynarodowym, obsługując klientów z całej Europy. Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy w kraju lub za granicą - nasza oferta jest dla Ciebie!

Dla naszego Klienta, intensywnie rozwijającej się firmy z branży inżynieryjnej poszukujemy osób na stanowisko:

ELEKTRYK

Obowiązki:

montaż i naprawa instalacji elektrycznych,
konserwacja i naprawa instalacji,
kontrola poprawności działania i uruchomienie instalacji.

Oferujemy:

umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie,
pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania,
pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem.
Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą, prześlij swoje CV na adres mailowy.

Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę POLSKI HOLDING REKRUTACYJNY INTERNATIONAL SP Z O. O., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)".

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Certyfikat o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia (7562).

Wymagania

doświadczenie zawodowe – minimum 3 lata,
znajomość j. niemieckiego w stopniu dobrym,
mile widziane wykształcenie o profilu budowlanym,
praktyczne umiejętności,
znajomość rysunku technicznego,
dyspozycyjność.

Prezentacja firmy

Firma HR

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/02/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis