Elektryk zakładowy

Trenkwalder

Niemcy, Freising, zagranica

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Niemcy, Freising

Obowiązki:

  • kontrola urządzeń (suwnice, regały wysokiego składowania, klimatyzacja),
  • naprawa oraz kontrola maszyn, urządzeń,
  • wykonywanie instalacji elektrycznych,
  • wyszukiwanie błędów oraz ich usuwanie.

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe bądź techniczne kierunkowe,
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego (mile widziany poziom A2-B2),
  • mile widziane doświadczenie zawodowe na pokrewnym stanowisku,
  • uprawnienia do obsługiwania wózków widłowych,
  • uprawnienia do obsługiwania suwnic,
  • uprawnienia do obsługiwania podnoszonych pomostów samojezdnych.

Oferujemy:

  • pensję zasadniczą w wysokości 3400 euro brutto miesięcznie (40 godzin w tygodniu). Do wynagrodzenia zasadniczego przysługują dodatki za nadgodziny, pracę w godzinach nocnych, niedziele oraz dni ustawowo wolne od pracy,
  • umowę o pracę tymczasową zawieraną z niemieckim oddziałem Trenkwalder z perspektywą przejęcia przez firmę klienta,
  • dodatek urlopowy oraz świąteczny (po 150 euro),
  • dobre warunki w miejscu pracy,
  • stałą opiekę polskiego koordynatora na miejscu w kwestiach organizacyjnych oraz pracowniczych.

Prosimy o przesyłanie aktualnego CV zarówno w języku polskim jak i niemieckim.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy