Elektryk zakładowy/ Elektromechanik maszyn i urządzeń przemysłowych

Kirsch Consulting sp.z o.o. sp.k.

47-400 Racibórz, śląskie

Opis stanowiska pracy

Agencja Pośrednictwa Pracy Kirsch Consulting poszukuje osoby na stanowisko elektryk zakładowy/elektromechanik maszyn i urządzeń przemysłowych. Stawka od 13€/h.
Zakres obowiązków:
- usuwanie usterek na maszynach produkcyjnych, instalacji elektrycznych na terenie zakładu
- przeprowadzanie napraw na liniach produkcyjnych, maszynach oraz kontrola tych urządzeń
- opracowanie i wdrożenie środków poprawy
- realizacja nowych projektów w dziedzinie kontroli i elektrotechniki
- udział w tworzeniu i konserwacji części zamiennych i systemu utrzymania
- przestrzeganie zgodności z obowiązującymi przepisami BHP i ochrony środowiska, w szczególności bezpieczeństwa elektrycznego sprzętu.

Wymagania

- wykształcenie kierunkowe oraz doświadczenie na wymienionym stanowisku
- doświadczenie w procesach produkcyjnych i systemów inżynierskich w przemyśle spożywczym, byłoby pożądane
- mile widziane umiejętności diagnostyczne PLC Siemens S5, konkretnie i S7

Prezentacja firmy

Kirsch Consulting Sp. z o.o. Sp. k to wiodąca agencja pracy tymczasowej ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/09/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis