Agencja Zatrudnienia Covebo Work Office od ponad10 lat skutecznie kieruje polskich kandydatów do holenderskich i belgijskich przedsiębiorców. Jesteśmy dumni z nawiązanych relacji oraz pracowników zbierających pozytywne opinie pracodawców. Dzięki konsekwentnym działaniom jesteśmy konkurencyjni i dobrze postrzegani.

Elektryk z VCA

Miejsce pracy: Belgia / Gent

Opis stanowiska pracy
- Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za prace na stanowisku elektryka
- Praca na wysokościach.
- Montaż instalacji elektrycznych.
- Projekt na 3 tygodnie. Start pracy 08.12.2014r.
- Praca w domach prywatnych oraz w dużych budynkach przemysłowych.
- Praca na samodzielnym stanowisku.

Wymagania:
- Minimum roczne doświadczenie w pracy na stanowisku Elektryka.
- Umiejętność pracy na samodzielnym stanowisku.
- Wiedza z zakresu elektryki oraz instalacji elektrycznych.
- Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym.
- Umiejętność czytania rysunku technicznego.
- Dobra organizacja pracy.
- Umiejętność i chęć pracy w elastycznych

Oferujemy:
- Pracę w międzynarodowej firmie.
- Wynagrodzenie 8.0 euro netto/h
- Zakwaterowanie(gratis)
- Przejazd z Polski do Belgii (gratis)
- Opiekę polskiego koordynatora na terenie Belgia.

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Covebo Work Office Sp. z o.o.