Elektryk z uprawnieniami DSB

Elektro Personell AS

Oslo, Norwegia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Elektro Personell AS poszukuje wykwalifikowanych elektryków na długofalowe projekty budowlane w Oslo i Akershus.

Współpracujemy z dużymi norweskimi firmami elektrycznymi, które cenią sobie jakość i efektywność pracy. Najczęściej wchodzimy na projekty w ich wczesnej fazie, w związku z czym najchętniej podejmujemy współpracę z osobami, które potrafią wykonywać wszystkie zadania elektryczne, od początku do końca budowy.

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą. Nasz zespół składa się z zaangażowanych i pomocnych konsultantów, którzy szanują pracowników i w miarę możliwości służą pomocą w sprawach małych i większych. Obsługę pracowników prowadzimy w języku polskim.

Poszukujemy osób zaangażowanych w temat i zainteresowanych swoim zawodem. Wykonujemy często złożone projekty – szkoły, szpitale, biurowce, dajemy zatem możliwość zetknięcia się z nowoczesnymi komponentami i typami instalacji, co pozwala rozwijać umiejętności i wiedzę techniczną.

Na obecną chwilę rozpatrujemy głównie kandydatów posiadających autoryzację DSB, oraz doświadczonych pomocników. Posługiwanie się językiem norweskim lub angielskim jest dużym plusem, jednakże nie jest wymogiem koniecznym. Oferujemy pomoc z zakwaterowaniem, odpowiednie szkolenia jak i konkurencyjne warunki zatrudnienia.

Zadania:

  • Montaż tras kablowych
  • Układanie przewodów
  • Montaż oświetlenia, armatur i komponentów
  • Okablowanie i montaż detektorów instalacji przeciwpożarowych
  • Podłączanie rozdzielnic
  • Układanie rur w zbrojeniu (praca na tzw. dece)
  • Automatyka, KNX
  • Biały montaż

Oferujemy:

  • Atrakcyjne i długofalowe możliwości zawodowe
  • Konkurencyjne warunki
  • Rozwój umiejętności zawodowych
  • Pomoc w zdobyciu odpowiednich uprawnień
  • Przejrzyste warunki pracy i odpowiednią obsługę ze strony biura
  • Elastyczny czas pracy
  • Możliwości zatrudnienia na stałych kontraktach w Elektro Personell

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie bezpośrednio poprzez portal.

Wymagania

  • Doświadczenie jako elektryk budowlany
  • Autoryzacja DSB
  • Prawo jazdy kat. B i własne auto są dużym plusem
  • Umiejętność czytania rysunku
  • Kurs na lifty i FSE (organizujemy w razie potrzeby)

Cechy charakteru:

  • Samodzielność i umiejętność podejmowania decyzji
  • Umiejętność współpracy
  • Zaangażowanie w pracę
  • Elastyczność
  • Odpowiednie podejście do zagadnień BHP

Prezentacja firmy

Elektro Personell AS jest jedna w większych firm rekrutacyjnych na rynku... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie