Elektryk z uprawnieniami DSB

CBA Recruitment

Oslo i okolice, zagranica

Opis stanowiska pracy

Dla naszego norweskiego klienta poszukujemy:

Z aktualnym doświadczeniem zawodowym oraz komunikatywnym językiem norweskim i/lub angielskim

Legalna, stała i sprawdzona praca!

Oferujemy:
Zatrudnienie w stolicy Norwegii – Oslo
Wynagrodzenie 210-240 NOK/godz. brutto
Możliwość realizacji nadgodzin
Oferujemy pomoc w zakwaterowaniu.
Zatrudnienie na norweskich warunkach
Data rozpoczęcia rozpatrywana indywidualnie (najczęściej w przeciągu 2 tyg.)

Mile widziane
Gotowość na rozpoczęcie pracy od zaraz oraz własny samochód.

Osoby zainteresowane praca oraz spotkaniem prosimy o wysłanie CV z DSB z dopiskiem
Elektryk - Imię i Nazwisko na adres mailowy

Proszę się upewnić czy CV zawiera dokładne szczegóły dotyczące przebiegu doświadczenia.

CBR – Cross Border Recruitment Sp z o.o.
Mazurska 42, 70-424 Szczecin
70-302 Szczecin

Prosimy o zalaczenie do CV klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.).

Wymagania

Wymagania
Wymagamy wykształcenia kierunkowego – elektryk
Komunikatywnej znajomości języka norweskiego lub angielskiego.
Uprawnień DSB
Prosimy o dołączenie do CV numeru telefonu do przynajmniej 3 byłych pracodawców, w celu sprawdzenia referencji lub ewentualne przesłanie referencji na piśmie.

Prezentacja firmy

CBR jest częścią międzynarodowej grupy CBA Fagformidling z główną siedzi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
9
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy