Elektryk (z bezpłatnym kursem języka niemieckiego i gwarancją pracy w Niemczech)

Brasco Majchrzyk, Kot Sp. Jawna

Stuttgart, Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Agencja pośrednictwa pracy Brasco wraz z klientem z Niemiec, firmą zatrudniającą około 7 tysięcy pracowników, będącą liderem na rynku usług monterskich i elektrycznych poszukuje kandydatów na stanowiska:

Miejsca kursu: Zawiercie, Częstochowa, Katowice, Gliwice, Kraków, Kielce, Poznaniu, Opole, Łódź, Rzeszów, Warszawa, Białystok, Wrocław, Lublin, Szczecin, Gdańsk;

Miejsce pracy: Niemcy.

Od roku 2014 udało nam się nauczyć języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym (poziom A2-B1) ponad 200 fachowców, którzy dziś pracują w Niemczech jako Elektrycy i Hydraulicy.

Oferujemy:

  • Spotkanie w Polsce z pracodawcą niemieckim, przed rozpoczęciem kursu;
  • Materiały informacyjne o warunkach zatrudnienia przed rozpoczęciem kursu (wzór umowy, informacje o wynagrodzeniu, dietach, czasie pracy, zakwaterowaniu itp.);
  • Intensywny bezpłatny kurs języka niemieckiego, który pozwoli pracować w Niemczech na stanowisku Elektryk;
  • GWARANCJĘ pracy po ukończeniu kursu;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie: 11,23 EUR brutto/h + 40 Euro netto diety (za dzień pracujący);
  • Niemiecką umowę o pracę podpisywaną w Polsce (już na początku kursu);
  • Uprawnienia niemieckie na zwyżki;
  • Certyfikat- SCC (niemieckie BHP);
  • Pomoc w nostryfikacji zawodu w Niemczech;
  • Niemieckie konto bankowe, ubezpieczenie zdrowotne;
  • Pełną pomoc w uzyskaniu niemieckich świadczeń socjalnych np. Kindergeld;
  • Pracodawca zapewnia wysokiej jakości ubranie robocze oraz narzędzia,

Szczegóły kursu:

  • Rozpoczęcie kursu językowego dla elektryków: styczeń 2017;
  • Rozpoczęcie pracy w Niemczech: maj /czerwiec 2017;
  • Małe grupy do 10 osób;
  • Ilość godzin lekcyjnych w ramach kursu: 250 - 270;
  • Zajęcia będą odbywać  się 3 razy w tygodniu popołudniami po 5 godzin lekcyjnych;
  • Godziny zajęć: do uzgodnienia z wyselekcjonowaną grupą;
  • Kurs jest organizowany do osób nie znających języka niemieckiego lub znających go na poziomie podstawowym;
  • Kurs jest bezpłatny, koszt kursu pokrywany jest przez niemieckiego pracodawcę.

Wymagania

  • Wykształcenie o profilu elektrycznym, elektronicznym;
  • Uprawnienia elektryczne SEP;
  • Minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku elektryka, elektronika;
  • Silna motywacja i chęć nauki języka niemieckiego;
  • Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód do dyspozycji;
  • Chęć podjęcia pracy na dłuższy okres lub na stałe;

Jeżeli spełniasz powyższe wymagania, chcesz rozpocząć pracę w Niemczech i odbyć darmowy kurs języka niemieckiego - zgłoś się do nas!

Z NAMI POKONASZ BARIERĘ JĘZYKOWĄ I PODEJMIESZ PRACĘ W NIEMCZECH!

Kursy będą organizowane w Zawierciu, Częstochowie, Katowicach, Krakowie, Gliwicach, Kielcach, Opolu, Poznaniu, Łodzi, Rzeszowie, Warszawie, Białymstoku, Wrocławiu, Lublinie, Szczecinie, Gdańsku;

Prezentacja firmy

Firma Brasco działa od 2005 r jako agencja pośrednictwa pracy w z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis